pronajem.infoblog.cz

Při pronájmu nebo koupi skladu sázíte na jistotu

Publikováno 20.08.2015 v 06:07 v kategorii PRONÁJEM, přečteno: 56x

Podnikáte a už máte kvalitní kancelář. Ale co skladovací prostory? Skladovací prostory jsou stále k mání a nemusí to být velká finanční zátěž. Navíc se tak můžete pojistit do budoucna. Pokud už nebudete sklad potřebovat, můžete ho pronajmout nebo výhodně prodat. Skladovací prostory možná nejsou tak atraktivní jako byty nebo komerční prostory. Ale i tak na nich můžete dobře vydělat.

Koupit nebo stačí pronájem?
PronájemSkladovací prostory jsou jiné než kanceláře nebo komerční prostory. Sklad nemusíte mít v centru města. 

Záleží také na velikosti. V tomto ohledu musíte přemýšlet hlavně do budoucna.

Také zapřemýšlejte nad tím, zda si sklad pronajmete nebo rovnou koupíte. Pokud potřebujete rychle sehnat skladovací prostory a nevíte, jak s tím naložit do budoucna, mohl by vám vyhovovat pronájem sklady Praha. Koupě se vám vyplatí, pokud ji berete jako investici do budoucna.

Záleží v tomto případě na lokalitě?

U skladovacích prostor máte tu výhodu, že nemusíte přemýšlet nad lokalitou. Samozřejmě je nutné, aby cesta do skladu byla co nejjednodušší a rychlá.

Ale rozhodně nemusíte myslet na to, zda jsou prostory dostatečně reprezentativní. Proto můžete klidně využít i prostory mimo centrum města.

Prodej sklady Praha je velmi různorodý a můžete mezi jednotlivými komerčními prostory najít ten pravý i pro vás. Záleží hlavně na stavu nemovitosti. Nemusí to být novostavba, ale neměla by vám spadnout na hlavu.

Sklad může být dobrou investicí

Nejlepší investicí do budoucna je půda. Ale ta není nevyčerpatelná. Další velmi dobrou možností jsou nemovitosti. Nejvíce se pronájmu kupují domy či jednotlivé byty.

Záleží na preferencích a finančních možnostech. Prodej sklady ale také nemusí být k zahození, ačkoliv nejsou v žebříčku investicí tak vysoko. Záleží jen na vašich schopnostech.

Každá velká společnost ale potřebuje skladovací prostor, a pokud ho nevyužijete vy sami, proč ho nepronajmout. Krom toho sklady vyžadují mnohem menší nároky na údržbu než domy k bydlení nebo komerční prostory.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?