pronajem.infoblog.cz

Nový domov jako ráj na zemi

Publikováno 19.05.2016 v 18:19 v kategorii BYDLENI, přečteno: 53x

Hledáte si nové bydlení a chcete, aby bylo na úrovni a bezpečné? Mnozí lidé zatouží po novém bytě nebo dokonce domě, který by lépe odpovídal jejich požadavkům. Chtějí žít v útulném a dobře zařízeném domově, ale nevědí jak na to. Poradíme vám, jak si nové bydlení můžete snadno a rychle přizpůsobit sobě samým.

Tapeta není přežitek
BytNové byty v Praze jsou většinou vymalovány bílou barvou. To má své opodstatnění. 

Bílá barva je nejvhodnější jako podkladová barva pro jiné odstíny. Jenže ve starších bytech se může stát, že pod bílou prosvítá původní výmalba.

Syté barvy se velice těžko překrývají. Zkuste místo klasické výmalby sáhnout po tapetách. Tapety byly jeden čas velice hojně využívány. Jenže pak ustoupily do pozadí, protože pracovat se staršími typy bylo velice nesnadné.

Dnes už jsou na trhu k dispozici moderní tapety, se kterými se daleko snadněji pracuje. Tapeta se opět vrací do módy. Na výběr je mnoha barev, vzorů i odstínů. Dopřejte si dotek luxusu ve vašem obývacím pokoji nebo si ozdobte vaší ložnici vzory, které jsou vám blízké.

Kdy vybírat barvu

Někteří lidé dávají přednost klasickým jednobarevným stěnám a použití barvy jim připadá praktičtější. Domy na prodej jsou podobně jako byty vymalovány nejčastěji bílou. Jenže ta může působit neosobně až chladně.

Lidé milují barvy, protože vytvářejí domov útulnějším. Jenže jejich výběru nevěnují dostatek pozornosti a tak se může velice snadno stát, že s konečným výsledkem nejsou vůbec spokojeni.

Barvy na stěnu byste měli vždy vybírat za denního světla, protože barvy mají tendence se pod různým osvětlením zbarvovat do jiných odstínů.

Nábytek je duší bytu

Žádný domov nebude domovem bez nábytku. Ten by měl být co nejkvalitnější a originální. Mnoho lidí si s výběrem vhodného nábytku moc hlavu neláme. Jenže nábytek tvoří domov.

Proto by měl být vybírán s maximální péčí a ohledem na vzhled prostoru. Pokud si nevíte s výběrem nábytku rady, inspirujte se. Developerské projekty jsou vždy vybaveny vkusnými a kvalitními kousky.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?